CDM Packaging – produkcja i sprzedaż opakowań.

Działalność CDM Packaging została rozpoczęta w roku 1994 i jest ulokowana w branży opakowań elastycznych. Dostawy folii opakowaniowych do dalszego przetwórstwa oraz produkcja wysokiej jakości, zaawansowanych technologicznie opakowań giętkich, to obszary w których specjalizuje się firma.

CDM Packaging posiada duży potencjał personalny, produkcyjny i logistyczny, dający możliwość szybkiej realizacji zamówień od partnerów handlowych w kraju i zagranicą.

Katalog produktów obejmuje opakowania do produktów świeżych z rynku „fresh market”, produktów spożywczych, suplementów diety, odżywek, słodyczy, artykułów przemysłowych, karmy dla zwierząt, itd.

W procesie produkcyjnym wykorzystywane są najnowszej generacji maszyny do druku fleksograficznego, laminacji, obróbki laserowej, cięcia, zgrzewu i perforacji.

W ofercie CDM Packaging znajdują się nowoczesne opakowania stojące typu doypack/SUP oraz flat bottom pouch, wyposażone w różne rodzaje zamknięć, perforację laserową, nacięcia easy tear oraz wycinane laserem okna ekspozycyjne.

Działalność produkcyjna CDM Packaging jest oparta o Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Bezpieczeństwem i Pochodzeniem obejmujący CODEX ALIMENTARIUS, HARA/HARM, GMP/GHP oraz normę ISO 9001:2015, standard BRC/PM i FSC certyfikowane oraz nadzorowane przez SGS.

CDM Packaging jest członkiem Polskiej Izby Fleksografów oraz Stowarzyszenia Natureef, jest wystawcą na najważniejszych branżowych imprezach targowych jak Interpack, Fachpack, czy Fruit Logistica.

Spółka posiada dobrze wyposażony dział B+R i realizuje szereg innowacyjnych projektów wdrożeniowych, współpracując z zewnętrznymi partnerami naukowymi.

CDM Packaging został wielokrotnie nagrodzony Gazelą Biznesu i Diamentem Forbesa.