CDM Packaging – produkcja i sprzedaż opakowań.

O nas w kilku słowach.

CDM Packaging jest jednym z największych dostawców folii opakowaniowych dla branży opakowań giętkich w Polsce i Europie Centralnej.

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży opakowań. Współpracujemy z producentami z całego Świata dlatego dysponujemy szerokim asortymentem folii, a poziom zapasów pozwala nam na realizację dowolnego zamówienia. Posiadamy znaczny potencjał personalny, produkcyjny i logistyczny. Nasi partnerzy handlowi mogą liczyć na natychmiastową dostępność zamawianych przez nich folii i skutecznie ograniczać koszty utrzymania zapasów.

Jesteśmy także producentem wysokiej jakości opakowań giętkich do produktów świeżych z rynku „fresh market”, produktów spożywczych i artykułów przemysłowych. W produkcji wykorzystujemy najnowocześniejsze maszyny do druku fleksograficznego, laminacji, obróbki laserowej, cięcia, zgrzewu i perforacji. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne opakowania stojące, typu stand up pouch SUP i flat bottom pouch. Oferujemy różne rodzaje zamknięć, laserowo wykonaną perforację, nacięcia easy tear oraz okienka ekspozycyjne. Produkujemy także opakowania trapezowe do kwiatów, świeżych ziół i sałat. Wykonujemy najwyższej jakości nadruki fleksograficzne na foliach i papierze oraz różne struktury laminatów.

Zespół handlowy CDM Packaging jest przygotowany do profesjonalnej obsługi Klienta, która obejmuje wsparcie technologiczne oraz negocjacje warunków transakcji.

Działalność CDM Packaging opieramy o Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem, zgodny z normą ISO 9001:2015, nadzorowany przez SGS oraz system zgodny ze standardem BRC/PM nadzorowany przez LRQA. Dzięki regularnej certyfikacji, zapewniamy naszym kontrahentom wysoką jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów oraz usług.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Fleksografów oraz Stowarzyszenia Natureef. Bierzemy czynny udział w najważniejszych targach międzynarodowych, wystawach i imprezach branżowych, takich jak Interpack, Fachpack czy Fruit Logistica.

Aktywnie uczestniczymy w projektach badawczych i wdrażamy kolejne innowacje technologiczne oraz produktowe.