CDM jest producentem wysokiej jakości opakowań giętkich do produktów świeżych z rynku fresh market, przetworzonej żywności, słodyczy, odżywek i suplementów, pet food, chemii gospodarczej, art. przemysłowych. W produkcji wykorzystywane są najnowocześniejsze maszyny do druku fleksograficznego, laminacji, obróbki laserowej, cięcia, zgrzewu i perforacji.

W ofercie produktowej znajdują się zaawansowane technologicznie, nowoczesne opakowania stojące typu Doypack/SUP, Flat Bottom Pouch i Quad Seal/Stabilo, wyposażone w różne rodzaje zamknięć, laserowo wykonaną perforację i nacięcia easy tear oraz okienka ekspozycyjne. Oferta obejmuje także opakowania trapezowe do kwiatów, świeżych ziół, sałat i słodyczy, laminaty do systemów Flow Pack, nadruki HD na foliach i papierze.

Zespół handlowy CDM jest przygotowany do profesjonalnej obsługi Klienta, obejmującej wsparcie
technologiczne oraz negocjacje warunków transakcji. Działalność CDM jest oparta o system zgodny z normą ISO 9001:2015, nadzorowany przez SGS oraz system zgodny ze standardem BRCGS/PM także pod nadzorem SGS. W firmie funkcjonuje także standard FSC pod tym samym nadzorem. Certyfikowana działalność zapewnia kontrahentom wysoką jakość oraz bezpieczeństwo produktów i usług oferowanych przez firmę.

CDM jest członkiem Polskiej Izby Fleksografów oraz Stowarzyszenia Natureef, bierze udział  w najważniejszych zagranicznych i krajowych imprezach targowych. Firma aktywnie uczestniczy w międzynarodowych projektach badawczych koordynowanych przez Natureef, jest posiadaczem własnych patentów, wdraża kolejne innowacje technologiczne i produktowe.