O CDM

Jesteśmy jednym z największych dostawców folii opakowaniowych dla branży opakowań giętkich w Polsce i Europie Centralnej. Współpraca z producentami z całego świata, asortyment folii oraz poziom zapasów pozwalają na realizację dowolnego zamówienia. W CDM posiadamy znaczny potencjał personalny, produkcyjny i logistyczny, co sprawia, że partnerzy handlowi mogą liczyć na natychmiastową dostępność zamawianych folii i skutecznie ograniczać koszty utrzymania zapasów.

Jesteśmy także producentem wysokiej jakości opakowań giętkich do produktów świeżych z rynku fresh market, produktów spożywczych i artykułów przemysłowych. W produkcji wykorzystywane są najnowocześniejsze maszyny do druku fleksograficznego, laminacji, obróbki laserowej, cięcia, zgrzewu i perforacji. W ofercie firmy znajdują się nowoczesne opakowania stojące typu stand up pouch SUP i flat bottom pouch, wyposażone w różne rodzaje zamknięć, laserowo wykonaną perforację, nacięcia easy tear oraz okienka ekspozycyjne. Oferta obejmuje także opakowania trapezowe do kwiatów, świeżych ziół i sałat, najwyższej jakości nadruki fleksograficzne na foliach i papierze oraz różne struktury laminatów.

Zespół handlowy CDM jest przygotowany do profesjonalnej obsługi Klienta, obejmującej wsparcie technologiczne oraz negocjacje warunków transakcji.

Działalność CDM jest oparta o Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem zgodny z normą ISO 9001:2015, nadzorowany przez SGS oraz system zgodny ze standardem BRC/IoP nadzorowany przez LRQA. Certyfikowana działalność zapewnia kontrahentom wysoką jakość i bezpieczeństwo produktów oraz usług oferowanych przez firmę.

CDM jest członkiem Polskiej Izby Fleksografów oraz Stowarzyszenia Natureef, bierze także udział w najważniejszych targach międzynarodowych, wystawach i imprezach branżowych, takich jak Interpack, Fachpack czy Fruit Logistica.

CDM aktywnie uczestniczy w projektach badawczych i wdraża kolejne innowacje technologiczne oraz produktowe.