Spółka CDM dysponuje wykwalifikowanym zespołem specjalistów w zakresie kontroli jakości, badań laboratoryjnych, wsparcia technologicznego i kompleksowej obsługi klienta w przypadku reklamacji lub uwag jakościowych.
Zespół KJ systematycznie podwyższa standardy pracy w obszarze jakości i zarządzania ryzykiem związanym z bezpieczeństwem produktów oraz usług. Cały Zespół KJ uczestniczy w pracach B+R, co systematycznie podnosi poziom wiedzy i doświadczenia w przetwórstwie nowoczesnych opakowań giętkich. Do jakości naszych produktów podchodzimy bezkompromisowo, i ta polityka przekłada się na śladowy procent wyrobów niezgodnych.

 

POLITYKA JAKOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA PRODUKTU

Podstawowym celem CDM jest zapewnienie pełnego zadowolenia i sukcesu rynkowego naszych Klientów, poprzez dostarczanie im wysokiej jakości, bezpiecznych produktów, dostosowanych do obowiązujących wymagań formalno-prawnych oraz poprzez kreowanie innowacyjnych koncepcji rozwoju i wdrażanie czystych technologii przyjaznych środowisku.

W CDM kładziemy ogromny nacisk na jakość naszych produktów i dbałość o detale. W naszym Zespole Kontroli Jakości zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy stale kontrolują, czy produkowane materiały spełniają wszelkie niezbędne wymogi. CDM na bieżąco pozytywnie przechodzi audyty i może pochwalić się najwyższymi notami w certyfikatach BRC Global Standards for Packaging Materials oraz ISO 9001:2015.

Zachęcamy do zapoznania się poszczególnymi dokumentami:

Ogólne Warunki Sprzedaży CDM 2023

Polityka Bezpieczeństwa Produktu

Polityka Jakości

Nasze certyfikaty:

BRC GS/PM AA+

ISO 9001:2015

FSC™  Chain-of-Custody